Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis

Apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis, nacházející se 10 minut chůze od stanice metra Montenapoleone, nabízí ubytování s Wi-Fi v pokojích.

Některé pokoje umožňují výhled na zahradu.

V tomto apartmánu je také kompletní kuchyně.

Ambrosiánská knihovna je ve vzdálenosti 1 km, zatímco Muzeum Museo del Duomo je 1,1 km daleko. Centrum města je pouze 1 km daleko, a letiště Milan je 5 km daleko. Luini nabízí hostům jídla italské kuchyně a je vzdálena jen 600 metrů od apartmánu. Divadelní muzeum La Scala se nachází vedle ubytování. Vlakové nádraží Cadorna je vzdáleno 15 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis Milán
Brera La Suite
Cena pouze pro mobilní zařízení

Brera La Suite

7.8
Dobrý 20 recenzí
145 m od ubytování
USD 205 USD 185
za noc
Parcheggio & Idromassaggio Brera
Cena pouze pro mobilní zařízení

Parcheggio & Idromassaggio Brera

6.7
Dostačující 22 recenzí
146 m od ubytování
USD 194 USD 175
za noc
Fifty Eight Suite Milan Montenapoleone Two Bedrooms
Cena pouze pro mobilní zařízení

Fifty Eight Suite Milan Montenapoleone Two Bedrooms

9.5
Skvělý 42 recenzí
373 m od ubytování
USD 572 USD 515
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Milan
    10 km

    Vlaková nádraží

    Milan Cadorna Station
    800 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi v pokojích zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Kyvadlová doprava (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Kancelář správce
    • Ostraha
    • Údržba a úklid pokojů
    • Prádelna
    • Čistírna

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence015146-LIM-01383,015146-LIM-02874,IT015146B4IRRIAVF6,IT015146B4ZB2EPQ4T
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis umístěn?
      Apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis se nachází v blízkosti Botanická zahrada v Brera.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis apartmán patří Přírodopisné muzeum, což se nachází 18 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis?
      Noční pobyt v apartmán Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis bude stát 554 €.
    • Má toto ubytování typu apartmán pračku?
      Ano, pračka je v toto ubytování typu apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Milan
    10 km

    Vlaková nádraží

    Milan Cadorna Station
    800 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Cuore Di Brera, Central Luxury Oasis Milán

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít